Michał Łukasiewicz

Michał Łukasiewicz

Stomatolog, fotograf zafascynowany pięknem i możliwościami natury, tropiciel zwierząt, podróżnik, kucharz i autor tekstów piosenek. Mówiąc najkrócej – człowiek wielu pasji.

Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. Swój gabinet stomatologiczny ESTETIK otworzył w 2004 r. Zawsze interesował się protetyką i chirurgią stomatologiczną. Ukończył liczne kursy i szkolenia, które w 2006 r. w Walentynki, pozwoliły mu wprowadzić pierwszy implant zębowy. Od tego momentu ta dziedzina zaczęła dominować w jego pracy zawodowej. W 2009 roku ukończył Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie, dzięki któremu zyskał wszechstronną wiedzę dotyczącą wszczepiania implantów. Od 2010 pracuje z mikroskopem zabiegowym, który jest niezwykle pomocny w endodoncji.

Michał Łukasiewicz nie tylko leczy, ale również szkoli. Od 2011 roku prowadzi kursy dla lekarzy z zakresu implantologii. Współpracuje z takimi firmami jak Astra czy Smart Dental.

Fotograf zafascynowany pięknem natury…

Od niepamiętnych czasów interesował się zwierzętami. Z każdego wyjazdu przywoził zdjęcia ptaków i dzikich zwierząt. Teraz zawsze w podróż zabiera ze sobą aparat. Swój sposób widzenia przyrody przedstawia na prowadzonym przez siebie fanpage`u „Fotografia szuwarowo-bagienna”, gdzie systematycznie publikuje zdjęcia. Swoją pasją zaraził syna, córkę i kilku przyjaciół. Każdy wyjazd przewiduje „wypad na ptaki”. Wraz z dziećmi zajęli II miejsce w Pierwszym Ogólnopolskim Ptasim Maratonie Fotograficznym, który odbył się w 2014 r.

Tropiciel i myśliwy

Poza pasją fotografowania lubi polować. Obecnie jest członkiem Koła Hubertus w Babsku. Bogata kultura, kulinaria, język i tradycje braci łowieckiej to jego sposób na życie, który przekazuje swoim dzieciom. Las, jego piękno i różnorodność zafascynowały go do tego stopnia, że w 2014 roku podjął studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku „Gospodarka łowiecka i ochrona zwierząt”.

Podróżnik i kucharz 

Zna wszystkie kuchnie świata, sam gotuje i robi to znakomicie. Z każdej podróży przywozi wspomnienia dotyczące smaków i zapachów. Potrafi do każdej potrawy dobrać odpowiednie wino i przyrządzić ją tak,  jak w kraju jej pochodzenia.

Autor tekstów piosenek

Michał Łukasiewicz pisze teksty piosenek dla swojej życiowej partnerki Dominiki Dawidowicz. Teksty są kompilacją spostrzeżeń i refleksji życiowych.

Więcej na ten temat tutaj 

estetik_lukasiewicz


Galeria zdjęć: